
Регулятор перепаду тиску LDM RD122D Ду 25, налаштування 1,5-5,5; 2,2-10 бар
27 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Регулятор перепаду тиску LDM RD122D фланцевий Ду 25, налаштування 1,5-5,5; 2,2-10 бар
– це автоматичний регулятор перепаду тиску прямої дії серії RD122D BEE line який виробляється компанією LDM (Чехія).
Регулятор переходу тиску прямої дії RD122D BEE line випускається як з пружинним задником для налаштування діапазону тиску так і без нього. Регулятор переходу тиску прямої дії RD122D BEE line випускається з муфтовим і фланцовим з'єднанням. Регулятор переходу тиску RD122D BEE line прямої дії випускається з діаметром від DN 15 до DN 50, і номінальним тиском PN 25. Регулятор тиску RD122D BEE line прямої дії постачається у комплекті з спеціальними імпульсними трубками довжиною по 1.5 м для приєднання до відбору в трубопроводі.
Залежно від типу з'єднання з трубопроводом регулятори перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії бувають трьох видів:
регулятор перепаду тиску RD122D../T - регулятор з різьбовим з'єднанням
регулятор перепаду тиску RD122D../W - регулятор з приварним з'єднанням
регулятор перепаду тиску RD122D../F - регулятор з фланцевим з'єднанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Зворотний трубопровід, Байпасна лінія, Подаючий трубопровід |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Вода, Гліколь |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Приєднувальний діаметр | 25 мм |
- Ціна: 27 100 ₴


