ОПИС LDM RD212V, DN100, Pn16, Tmax 180*C:
LDM RD212V односідельний редукційний клапан прямої дії із сильфонним ущільненням. Застосовується для редуціювання тиску води, водяної пари, стиснутого повітря та інших інертних рідин та газів. Використовується в інженерних та технологічних системах підприємств для підтримки постійного тиску на виході незалежно від змін витрати та тиску на вході.
ПРИНЦИП ДІЇ:
Зниження тиску досягається дроселюванням потоку в сідлі клапана. Сигнал вихідного тиску впливає через імпульсну трубку впливає на мембрану або поршень, закриваючи клапан. Пружина відчиняє клапан. Задане значення тиску на виході визначається ступенем затягування пружини.
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ:
У конструкції застосований спеціально розроблений довговічний сильфон для виключення протікання по штоку і зменшення тертя при переміщенні штока. Замінний привід (мембрана).
РОБОЧА СЕРЕДА:
водяна пара, вода, стиснене повітря, та ін. неагресивні рідини і гази
УСТАНОВКА:
на горизонтальному трубопроводі; перед клапаном обов'язкова установка фільтра сепаратора з відведенням конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Умовний прохід | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Привід | Гідравлічний |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип клапана | Сідельний |
- Ціна: 111 400 ₴






Відправка з 17 травня 2026