Теплообмінник Swep B25THx60/1P-SC-M4x1"&22U для системи опалення, гарячого водопостачання, чилера або теплового насоса.
Теплообмінник Swep B25THx60/1P-SC-M4x1"&22U може працювати в режимі конденсатора, випарника або водоводного теплообмінника.
Він може працювати з водою, гліколевими розчинами, антифризами, парою, оліями, різними фреонами, зокрема і з фреонами високого тиску R410A і R32.
Крім універсальності використання теплообмінники SWEP вирізняються надійністю, компактністю, ефективністю й широким діапазоном можливого застосування. Конструкція теплообмінника забезпечує покращені характеристики теплопередавання та характеризується низьким гідравлічним опором.
Що таке паяний пластинчастий теплообмінник
Паяний пластинчастий теплообмінник, влаштований у такий спосіб. Паяний пластинчастий теплообмінник складається з: пакета пластин, спаяних між собою міддю або в окремих випадках неіржавкою, нікелем або молібденом. Кількість пластин має бути такою, щоб забезпечити необхідну площу теплопередавання за заданої гідравлічної опору. Під'єднання в паяному пластинчастому теплообміннику для підведення теплоносія, зазвичай підводиться з лицьового боку. У деяких випадках теплоносій може підводитися з двох боків. Моделі паяних теплообмінників Swep У модельному ряду SWEP найширше застосування знайшли моделі типу "В" і "V".
Треба зазначити, що модель типу "В" наприклад B120THx50/1P-SC-M 2x42U+2x1 1/2" універсальна та може використовуватися як френовий економайзер, випарник, конденсатор, теплообмінник типу "рідкість-рідкість". У зв'язку з цим використовувати цю модель як випарник потрібно обережно, тому що в конструкції не передбачені засоби для рівномірного розподілу фреону, що необхідно для випарника. У зв'язку з цією особливістю "В". Моделі як випарники рекомендуємо застосовувати в разі, якщо кількість пластин у пропонованому апараті не перевищує 40. Інакше через нерівномірне розподілу фреону не унеможливлюється замерзання теплоносія та ушкодження (розморожування) теплообмінника.
У моделях типу "V" наприклад V80Hx60/1P-SC-S у конструкції передбачені розподільні кільця "дистриб'ютори", які рівномірно розподіляють фреон по всьому теплообміннику незалежно від кількості пластин. Додатково компанія SWEP оптимізувала випарник типу "V" і створила модель "Р" наприклад P80Hx50/1P-SC-S 12.8+28U+2x1 1/4"&28U спеціально для роботи з фреоном R410A. Оптимізація моделі "V" в модель "Р" для цього холодоагенту дало змогу підвищити ефектність теплопередавання на 20-25%. Аналогічно моделі "V" модель "S" оптимізована під R134a, наприклад, модель S500TMx14/1P-SC-S 35.1+66.85+2*3". У модельній лінійці SWEP є також випарники з двома незалежними контурами по стороні фреону. Це моделі "DV" наприклад DV200Hx50/1P-SC-M 22U+2x42U+22U+2x1/2"INT / 2x2", "DPD" наприклад DPD400Hx22/1P-SC-M (22U+2*66.85+22U+2*1/2"INT / 2*3"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWEP |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна площа теплообміну | 3.65 кв.м |
| Максимальна робоча температура | 225 град. |
| Максимальний тиск теплообмінника | 4.8 МПа |
| Маса порожнього | 13 кг |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -196 град. |
| Тип поверхневого теплообмінника | Рекуперативного |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Пластинчастий |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Тип теплообмінника за способом передачі тепла | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 526 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Максимальне число пластин | 140 шт. |
| Тип пластинчатого теплообмінника | паяний |
| Тип пластинчатого теплообмінника за компонуванням пластин | одноходовий |
| Кількість пластин | 60 шт. |
| Технічні характеристики пластин | |
| Еквівалентний діаметр каналу | 25 мм |
- Ціна: 25 800 ₴



