Теплообмінник Swep B25THx80/1P-SC-S 4x1" для системи опалення, гарячого водопостачання, чилера або теплового насоса.
Теплообмінник Swep B25THx80/1P-SC-S 4x1" може працювати в режимі конденсатора, випарника або водоводяного теплообмінника.
Він може працювати з водою, гліколевими розчинами, антифризами, парою, мастилами, різними фреонами, у тому числі і з фреонами високого тиску R410A та R32.
Крім універсальності використання теплообмінники SWEP відрізняються надійністю, компактністю, ефективністю та широким діапазоном можливого застосування. Конструкція теплообмінника забезпечує покращені характеристики теплопередачі та характеризується низьким гідравлічним опором.
Що таке паяний пластинчастий теплообмінник
Паяний пластинчастий теплообмінник, влаштований в такий спосіб. Паяний пластинчастий теплообмінник складається з пакета пластин, спаяних між собою міддю, або в окремих випадках нержавійкою, нікелем або молібденом. Кількість пластин має бути така, щоб забезпечити необхідну площу теплопередачі при заданому гідравлічному опорі. Підключення в паяному пластинчастому теплообміннику для підведення теплоносія, як правило, підводиться з лицьового боку. В окремих випадках теплоносій може підводитися з двох сторін. Моделі паяних теплообмінників Swep У модельному ряду SWEP найбільш широке застосування знайшли моделі типу "В" і "V".
Слід зазначити, що модель типу "В" наприклад B120THx50/1P-SC-M 2x42U+2x1 1/2" універсальна і може використовуватися як фреоновий економайзер, випарник, конденсатор, теплообмінник типу "рідина-рідина". дану модель як випарник потрібно обережно, тому що в конструкції не передбачені засоби для рівномірного розподілу фреону, що необхідно для випарника.У зв'язку з даною особливістю "В" . апараті не перевищує 40. В іншому випадку через нерівномірний розподіл фреону не виключається замерзання теплоносія та пошкодження (розморожування) теплообмінника.
У моделях типу "V" наприклад V80Hx60/1P-SC-S в конструкції передбачені розподільні кільця "дистриб'ютори", які рівномірно розподіляють фреон по всьому теплообміннику незалежно від кількості пластин. Додатково компанія SWEP оптимізувала випарник типу "V" і створила модель "Р" наприклад P80Hx50/1P-SC-S 12.8+28U+2x1 1/4"&28U спеціально для роботи з фреоном R410A. Оптимізація моделі "V" у модель "Р" для даного холодоагенту дозволило підвищити ефективність теплопередачі на 20-25%. Аналогічно моделі "V" модель "S" оптимізована під R134a наприклад модель S500TMx14/1P-SC-S 35.1+66.85+2*3". У модельній лінійці SWEP є також випарники з двома незалежними контурами на фреоні. Це моделі "DV" наприклад DV200Hx50/1P-SC-M 22U+2x42U+22U+2x1/2"INT / 2x2", "DPD" наприклад DPD400Hx22/1P-SC-M (22U+2*66.85+22U+2* 1/2"INT / 2 * 3")
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SWEP |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна площа теплообміну | 4.91 кв.м |
| Максимальна робоча температура | 225 град. |
| Максимальний тиск теплообмінника | 4.8 МПа |
| Маса порожнього | 13 кг |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -196 град. |
| Тип поверхневого теплообмінника | Рекуперативного |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Пластинчастий |
| Тип з'єднання теплообмінника | різьба |
| Тип теплообмінника за способом передачі тепла | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 526 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Максимальне число пластин | 140 шт. |
| Тип пластинчатого теплообмінника | паяний |
| Тип пластинчатого теплообмінника за компонуванням пластин | одноходовий |
| Кількість пластин | 80 шт. |
| Технічні характеристики пластин | |
| Еквівалентний діаметр каналу | 25 мм |
- Ціна: 31 100 ₴



