ОПИС LDM RD122V з можливим діапазоном налаштування регулювання 1,5-5,5 бар:
LDM RD122V односекретний клапан прямої дії з синіфонним ущільненням. Застосовуючи тиск води, водяної пари, стисненого повітря та інших інертних рідин та газів. Використовується в інженерних та технологічних системах підприємств, щоб підтримувати постійний тиск на виході незалежно від змін витрат і тиску на вході.
ПРИНЦИП ДЕЙСТВИЯ:
Зниження тиску досягає дресирування потоку в сідлі клапана. Сигнал вихідний тиск впливає на імпульсну трубку, яка впливає на мембрану або пошкоджує клапан. Пружина відкриває клапан. Задане значення тиску на виході визначає ступінь затяжки пружини.
ОСНОВНІ СВІЙСТВА:
Для винятку протічок по штоку і зменшення тертя при переміщенні шин, використовують спеціальний гнучкий сильфон. Змінний пристрій (мембрана).
РОБОТА СЕРЕДА:
Води, вода, стиснуте повітря, і д. неагресивні рідини та гази
СТІВЕНКА:
на горизонтальній трубі; перед клапаном обов’ язкова фільтрація, сепаратор з відводом конденсата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Подаючий трубопровід |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Гліколь, Азот |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Привід | Гідравлічний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Приєднувальний діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон настроювання | 1,5-5,5 |
| Тип клапана | Сідельний |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
- Ціна: 21 900 ₴


