ОПИС LDM RD122V DN 20, налаштування 0.4-2.2 бар:
LDM RD122V односідельні редукційний клапан прямої дії з сильфонным ущільненням. Застосуємо для редукування тиску води, водяної пари, стиснутого повітря і інших інертних рідин і газів. Використовується в інженерних і технологічних системах підприємств для підтримки постійного тиску на виході незалежно від змін витрати і тиску на вході.
ПРИНЦИП ДІЇ:
Снижение давления достигается дросселированнием потока в седле клапана. Сигнал выходного давления воздействует через импульсную трубку воздействует на мембрану или поршень, закрывая клапан. Пружина открывает клапан. Заданное значение давления на выходе определяется степенью затяжки пружины.
ОСНОВНЫЕ СВОЙСТВА:
В конструкции применен специально разработанный долговечный сильфон для исключения протечек по штоку и уменьшения трения при перемещении штока. Заменяемый привод (мембрана).
РАБОЧАЯ СРЕДА:
водяной пар, вода, сжатый воздух, и др.неагрессивные жидкости и газы
УСТАНОВКА:
на горизонтальному трубопроводі; перед клапаном обов'язкова установка фільтра сепаратора з відведенням конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Подаючий трубопровід |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Гліколь |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Привід | Гідравлічний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон настроювання | 0.4-2.2 |
| Тип клапана | Сідельний |
| Додаткові характеристики | |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
- Ціна: 16 600 ₴


