Компресор герметичний спіральний.
Застосування: середньотемпературний/високотемпературний.
Фреон: R404a, R407c.
Об'ємна продуктивність: 14,5 м3/год.
Потужність: 11,5 кВт.
Електроживлення: 380-420 В/50 Гц/3 фази.
Опис Компресор холодильний Sanyo C-SBN373H8B (SG)
Серія компресорів C-SB має безшумний вентиль течії; наконечник прокладки виконаний з епоксидної смоли PPS; тип підшипників PTFE; бронза з тефлоном; безпосередній захист двигуна від аварії.
Спіральні компресори Sanyo найтихіші зі всіх компресорів на ринку. Спіральні компресори Sanyo розроблені із встановленим ексцентриком та ущільненнями наконечника для осьової герметизації, результатом чого є мінімальне просочування газу та відповідно чудова ефективність. Розроблено для використання у комерційних морозильних установках, холодильних прилавках, холодильних та морозильних камерах, промисловому устаткуванні, окремих кондиціонерних установках, кондиціонерних комерційних системах.
Технічні характеристики
Бренд Sanyo
Модельний ряд C-SBN
Тип компресора спіральний
Температурний режим середньотемпературний, високотемпературний
Фреон R404a, R407c
Напруга живлення 380-420V / 50Hz / 3~
Об'ємна продуктивність 14,5 м3/год.
Об'єм заправки олії 1,7 л
Тип олії FV68S PVE
Об'єм циліндра 83,2 см3
Управління звичайне
Холодопродуктивність при t°конд.+54,4°С; t°кип.+7,2°С (ASHRAE-HBP/AC) 14,5 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t ° кип.-20 ° С 6,1 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t°кип.-15°С 7,5 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t°кип.-10°С (EN12900-MBP) 9,1 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t°кип.-5°С 11 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t°кип.0°С 13,3 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t°кип.+5°С 16,1 кВт
Холодопродуктивність при t°конд.+45°С; t ° кип. +10 ° С 19,4 кВт
Всмоктуючий патрубок 22,2 мм (7/8")
Нагнітаючий патрубок 12,7 мм (1/2")
Розміри 238,2 х250, 4х451, 4 мм
Вага 38 кг
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 36.5 кг |
| Застосовувані холодоагенти | R404A, R407C |
| Виробник | Sanyo |
| Продуктивність | 0.24 куб. м/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 238 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 451 мм |
| Електричні параметри | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга мережі | 380~400 В |
- Ціна: 22 400 ₴



