Фірмові двигуни
Лінійка бензинових K&S Basic генераторів створена на базі фірмових двигунів KSB, що відрізняються відносно тихою роботою та надійністю завдяки верхньому розташуванню впускних та випускних клапанів. Двигуни відповідають всім європейським стандартам якості.
Еластичні ручки
Для зручності транспортування використовуються еластичні ручки, які відмінно доповнюють дизайн і кінцевий вид товару.
Зручна система старту
Простий в управлінні агрегат не потребує особливих навичок, доступний для використання всіма категоріями користувачів. Зручний ручний запуск дозволяє швидко завести двигун, не докладаючи значних зусиль.
Контроль ключових показників та стабілізація напруги
Генератори K&S Basic оснащені контролем всіх ключових показників робочого стану: захист від перевантажень, автоматична зупинка при низькому рівні оливи, датчик рівня палива та інтелектуальною системою стабілізації напруги AVR. Вона дозволяє утримувати вихідну напругу генератора на постійній величині 230 В і захищає від небажаного короткого замикання.
Демпфери для пониження вібрації
Всі моделі генераторів K&S Basic оснащені гумовими ніжками для зниження вібрації. Завдяки гумовим демпферам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час безперервної роботи | 9 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66.6 кг |
| Висота | 525 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | KS-B410 бензиновый 4-тактный |
| Потужність двигуна | 15 к. с. |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 32 900 ₴



