В наявності ущільнення для розбірних пластинчатих теплообмінників Funke FP08 NBR в Україні
Допустимий діапазон робочих температур: -20 - + 120*С
Допустимі робочі сердовища: вода, масла, гліколеві суміші, низькотемпературна пара.
Робочий тиск: 16 бар.
Габарити

| А, мм | B, мм | C, мм | D, мм | E, мм | L2, мм | PP, мм * |
| 800 | 160 | 675 | 65 | 85 | 150 - 600 | Np x 2,4 |
*Np - кількість пластин
Виконуємо промивку теплообмінників та заміну ущільнень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Funke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний тиск теплообмінника | 16 МПа |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
| Тип поверхневого теплообмінника | Регенеративний |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Пластинчастий |
| Тип теплообмінника за способом передачі тепла | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Технічні характеристики пластин | |
| Висота пластини | 800 мм |
| Довжина пластини | 800 мм |
| Ширина пластини | 160 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Тип пластинчатого теплообмінника | розбірні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









