Регулятор перепаду тиску RD122D BEE line
– це автоматичний регулятор перепаду тиску прямої дії серії RD122D BEE line який виробляється компанією LDM (Чехія).
Регулятор перепаду тиску прямої дії RD122D BEE line випускається як з пружинним задатчиком для налаштування діапазону тиску так і без нього. Регулятор перепаду тиску прямої дії RD122D BEE line випускається з муфтовим і фланцевим з'єднанням. Регулятор перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії випускається з діаметрами від DN 15 до DN 50, і номінальним тиском PN 25. Регулятор перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії поставляється в комплекті зі спеціальними імпульсними трубками довжиною 1.5 м для приєднання до відбору в трубопроводі.
Залежно від типу з'єднання з трубопроводом регулятори перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії бувають трьох видів:
регулятор перепаду тиску RD122D../T - регулятор з різьбовим з'єднанням
регулятор перепаду тиску RD122D../W - регулятор з приварним з'єднанням
регулятор перепаду тиску RD122D../F - регулятор з фланцевим з'єднанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Зворотний трубопровід, Байпасна лінія, Подаючий трубопровід |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Вода, Гліколь |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Приєднувальний діаметр | 20 мм |
- Ціна: 20 300 ₴


