Регулятор перепаду тиску RD122D Ду 40 фланцевий, налаштування 1,5-5,5 або 2,2-10 бар
– це автоматичний регулятор перепаду тиску прямої дії серії RD122D BEE line який виробляється компанією LDM (Чехія).
Регулятор перепаду тиску прямої дії LDM RD122D BEE line випускається з пружинним задатчиком. Регулятор перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії випускається з діаметром від DN 15 до DN50, і номінальним тиском PN 16. Регулятор тиску RD122D BEE line прямої дії постачається у комплекті з спеціальними імпульсними трубками довжиною по 1.5 м для приєднання до відбору в трубопроводі..
Залежно від типу з'єднання з трубопроводом регулятори перепаду тиску RD122D BEE line прямої дії бувають трьох видів:
регулятор перепаду тиску RD122D../T - регулятор з різьбовим з'єднанням
регулятор перепаду тиску RD122D../W - регулятор з з'єднанням приварним
регулятор перепаду тиску RD122D../F - регулятор з фланцевим з'єднанням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Зворотний трубопровід, Байпасна лінія, Подаючий трубопровід |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Вода, Гліколь |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Приєднувальний діаметр | 40 мм |
- Ціна: 40 600 ₴


