Регулятор перепаду тиску LDM RD212D Ду 65 фланцевий, PN25, Tmax 150*C – це автоматичний регулятор перепаду тиску прямої дії серії RD212D який виробляється компанією LDM (Чехія).
Регулятор перепаду тиску прямої дії RD212D BEE line випускається з фланцевим з'єднанням. Регулятор перепаду тиску RD212D BEE line прямої дії випускається з діаметрами від DN 65 до DN 150, і номінальним тиском PN 16 і 25. Регулятор перепаду тиску RD212D BEE line прямої дії поставляється в комплекті зі спеціальними імпульсними трубками довжиною 1.5 м для приєднання до відборі в трубопроводі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Зворотний трубопровід, Байпасна лінія, Подаючий трубопровід |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Вода, Гліколь |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Приєднувальний діаметр | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 800 ₴








Відправка з 02 травня 2026