ОПИС LDM RD122V DN 15, налаштування 0.25-0.7, 0.4-2.2, 0.7-4.1 бар:
РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ:
вода, стиснене повітря, та ін.неагресивні рідини та гази
LDM RD122V односідельний редукційний клапан прямої дії із сильфонним ущільненням. Застосовуємо для редукування тиску води, стиснутого повітря та інших інертних рідин та газів. Використовується в інженерних та технологічних системах підприємств для підтримки постійного тиску на виході незалежно від змін витрати та тиску на вході.
ПРИНЦИП ДІЇ:
Зниження тиску досягається дроселювання потоку в сідлі клапана. Сигнал вихідного тиску впливає через імпульсну трубку, що впливає на мембрану або поршень, закриваючи клапан. Пружина відчиняє клапан. Задане значення тиску на виході визначається ступенем затягування пружини.
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ:
У конструкції застосований спеціально розроблений довговічний сильфон для виключення протікання по штоку та зменшення тертя при переміщенні штока. Привід, що замінюється (мембрана).
ВСТАНОВЛЕННЯ:
на горизонтальному трубопроводі; перед клапаном обов'язкове встановлення фільтра, сепаратора з відведенням конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | LDM |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Подаючий трубопровід |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Гліколь |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Колір | Синій |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"В |
| Привід | Гідравлічний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Приєднувальний діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип клапана | Сідельний |
| Додаткові характеристики | |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
- Ціна: 17 700 ₴


