Насосна станція водопостачання із частотним перетворювачем для житлових будинків, приватних садиб, поливу, підприємств, холодильних та опалювальних систем.
Робочі середовища: вода, гліколієві розчини, антифризи
Оптимальна робоча точка 4,8 м3 на 42,3 м.в.ст.
Максимальна витрата 8,4 м3
Максимальний тиск 57,2 м.в.ст.
максимальний тиск 8,5 бар;
максимальна температура середовища, що перекачується 110*С
максимальна температура середовища, що перекачується -15*С
Особливості наповнення насосних станцій:
· частотне регулювання;
· Корпус і робоче колесо з нержавіючої сталі;
· якісна запірна арматура;
· комплектація розширювальним баком;
· плавний пуск та зупинка електродвигуна;
· захист від сухого ходу;
· малошумна робота насоса;
· відсутність руйнівних гідроударів у системі;
· захист двигуна від перепадів напруги;
· захист двигуна від струмових перевантажень;
· Захист двигуна при критично малій протоці;
· Захист двигуна від роботи по «сухому ходу», з функцією автоматичного перезапуску;
· максимальна швидкість обертання насоса +/-10% від номінальної;
· швидке підключення до мережі електроживлення;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FORAS |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перегріву | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 57.2 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Хімічно нейтральні речовини, Технічна вода, Живильна вода, Чиста вода, Конденсати |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Споживана потужність (W) | 1.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр всмоктуючого патрубка | 25 мм |
| Діаметр нагнітального патрубка | 25 мм |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Максимальний робочий тиск | 8.5 бар |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.1 куб.м/год |
| Об'єм гідробака | 8 л |
| Підвищення тиску | Да |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
- Ціна: 59 900 ₴




