ОПИС LDM RD122V з можливим діапазоном налаштування регулювання 0,4-2,2 бар:
LDM RD122V односідельні редукційний клапан прямої дії з сильфонним ущільненням. Застосуємо для редукування тиску води, водяної пари, стиснутого повітря і інших інертних рідин і газів. Використовується в інженерних і технологічних системах підприємств для підтримки постійного тиску на виході незалежно від змін витрати і тиску на вході.
ПРИНЦИП ДІЇ:
Зниження тиску досягається дросселированнием потоку в сідлі клапана. Сигнал вихідного тиску впливає через імпульсну трубку впливає на мембрану або поршень, закриваючи клапан. Пружина відкриває клапан. Задане значення тиску на виході визначається ступенем затягування пружини.
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ:
У конструкції застосований спеціально розроблений довговічний сильфон для виключення протікання по штоку і зменшення тертя при переміщенні штока. Замінний привід (мембрана).
РОБОЧЕ СЕРЕДОВЩЕ:
водяна пара, вода, стиснене повітря, та ін. неагресивні рідини і гази
УСТАНОВКА:
на горизонтальному трубопроводі; перед клапаном обов'язкова установка фільтра сепаратора з відведенням конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Місце встановлення | Подаючий трубопровід |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Робоче середовище | Повітря, Газ, Вода, Гліколь, Азот |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Привід | Гідравлічний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Приєднувальний діаметр | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діапазон настроювання | 0,4-2,2 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип клапана | Сідельний |
- Ціна: 18 900 ₴




