Імпортуємо пластини та ущільнення для розбірних пластинчатих теплообмінників Alfa Laval M10B NBR-Clip в Україні
Є в наявності
Допустимий діапазон робочих температур: -20 - + 120*С
Допустимі робочі сердовища: вода, масла, гліколеві суміші, низькотемпературна пара.
Робочий тиск: 16 бар.
Габарити

Виконуємо промивку теплообмінників та заміну ущільнень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa Laval |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Максимальний тиск теплообмінника | 16 МПа |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
| Тип поверхневого теплообмінника | Регенеративний |
| Тип рекуперативного поверхневого теплообмінника | Пластинчастий |
| Тип теплообмінника за способом передачі тепла | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1084 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Технічні характеристики пластинчастих теплообмінників | |
| Тип пластинчатого теплообмінника | розбірні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




