Самовсмоктувальний насос Foras PE 100 відцентровий поверхневий з вихровим робочим колесом, застосовується для водопостачання невеликих приватних господарств (допускається наявність у воді домішки газу), з'єднується з мембранним баком, використовується для перекачування і подавання рідини, спустошення резервуарів; також застосовується в садівництві. Основні характеристики
Qmax — 3 м3/год
Hmax — 79,2 м. в.ст.
Макс. глибина всмоктування — 5 м.
Температура рідини — 0-90 °C
Робочий тиск — 9 Бар
Матеріали Корпус насоса — чавун
Суппорт, опора двигуна — чавун
Робоче колесо — латунь
Механічне ущільнення — кераміка-графіт
Двигун
Вал двигуна - неіржавка сталь AISI 416 2-х полюсний асинхронний двигун із тепловим захистом
Клас ізоляції обмоток — F
Клас захисту корпусу — IP44
Технічні характеристики
Матеріали
Корпус насоса — чавун
Оболочка, кришка двигуна, опора — неіржавка сталь
Робоче колесо — латунь
Механічне ущільнення — подвійне ущільнення з оливним бар'єром, карбід кремнію з боку насоса, ущільнювальне кільце з боку двигуна
Двигун 2-х полюсний асинхронний двигун із тепловим захистом
Вал двигуна — неіржавка сталь AISI 430
Клас ізоляції обмоток — F
Клас захисту корпусу — IP68
Довжина кабелю H07 RNF — 10 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pentax Water Pumps |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Максимальна глибина занурення | 0 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 90 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |
- Ціна: 12 700 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка



