Пропелери HQPROP 10X5X3 Black-Glass Fiber Reinforced Nylon - 4шт в комплекті.
Можлива оплата по безготівці без ПДВ
Відправка по Україні Новою Поштою
Характеристики:
Діаметр пропелера: 10 дюймів
Крок: 5
Лопаті: 3
Матеріал: нейлон, армований скловолокном
Вага: 23,3 г
Діаметр втулки: 18 мм
Товщина втулки: 9,1 мм
Вал: 5 мм
Перехідні кільця: НІ
Комплектація:
Пропелер CCW - 2 шт
Пропелер CW - 2 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HQProp |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Вага | 50 г |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.



