Пропеллери Gemfan Vortex 7x9E/7x9R -2 шт в комплекті.
Можлива оплата по безготівці без ПДВ
Відправка по Україні Новою Поштою
Характеристики
Технічні характеристики
- Довжина: 7 дюймів
- Центральна товщина: 8,9 мм
- Лопаті: 2
- Матеріал: Скловолоконий нейлон
Комплектація
1 х пропелер Gemfan Vortex 7x9 на 2 лопаті CW. 1 шт
1х пропелер Gemfan Vortex 7x9 на 2 лопаті CСW. 1 шт
#продам #пропи #gemfan #GemfanVortex7x9
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 50 кг |
| Довжина | 18 мм |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.





