ОПИС LDM RD122V, DN 20 налаштування 0.25-0.7, 0.4-2.2, 0.7-4.1 бар
РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ:
водяна пара, стиснене повітря, та ін. неагресивні рідини і гази
LDM RD122V односідельний редукційний клапан прямої дії із сильфонним ущільненням. Застосовуємо для редукування тиску води, стиснутого повітря та інших інертних рідин та газів. Використовується в інженерних та технологічних системах підприємств для підтримки постійного тиску на виході незалежно від змін витрати та тиску на вході.
ПРИНЦИП ДІЇ:
Зниження тиску досягається дроселювання потоку в сідлі клапана. Сигнал вихідного тиску впливає через імпульсну трубку, що впливає на мембрану або поршень, закриваючи клапан. Пружина відчиняє клапан. Задане значення тиску на виході визначається ступенем затягування пружини.
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ:
У конструкції застосований спеціально розроблений довговічний сильфон для виключення протікання по штоку та зменшення тертя при переміщенні штока. Привід, що замінюється (мембрана).
ВСТАНОВЛЕННЯ:
на горизонтальному трубопроводі; перед клапаном обов'язкове встановлення фільтра, сепаратора з відведенням конденсату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDM |
| Країна виробник | Чехія |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 бар |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Функціональне призначення клапана | Регулюючий клапан |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Діаметр різьблення першого торця | 1/2"В |
| Діаметр різьблення другого торця | 1/2"В |
| Привід | Гідравлічний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 2 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Натяжна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип клапана | Сідельний |
- Ціна: 25 300 ₴


